wydarzenia

Taneczne Walentynki


Walentynki cover fb event

Moi Drodzy,
zbliżają się „WalęWtynki” i pomyślałam, że zorganizuję romantyczny wieczór w rytmach tak popularnej teraz bachaty!

Warsztat będzie trwał 1,5 godziny i nauczymy się na nim podstaw bachaty. Poprowadzą go Behnam and Catharine Dance Experience

Zapraszamy Singli jak i pary !

Cena: 35 zł/os.
Zapisy: passapassadhl@gmail.com
Miejsce: Passa Passa ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 21/27
Godzina: wstępnie 17:00 – 18:30 (Gdyby to było za pozno lub za wcześnie to dawajcie znac)

Opis prowadzących:

Catharine Zaidan – z polskim i libańskim obywatelstwem – na co dzień związana ze szkołami tańca w Lublinie Casa de la Danza, Salsame i Studio Tańca Bonito.. 5 lat temu, już w Lublinie rozpoczęła studia z edukacji muzycznej i muzykoterapii i w tym samym czasie rozpoczęła swoją roczną przygodę z modern jazzem. Pod koniec 2016 roku razem ze swoim partnerem Behnamem, rozpoczęli swoją przygodę z bachatą. Już rok później w Lublinie Catherine zaczęła prowadzić zajęcia z lady styling. W 2018 roku, wraz z Behnamem, zdobyli 2 miejsce w Pucharze Polski w Tańcach Par oraz 2 miejsce w konkursie Bachatastars Poland 2018, tym samym zostając finalistami miedzynarodowego konkursu Bachatastars International.

 

Behnam Rahbarifard – pochodzi z Iranu, od dzieciństwa związany z muzyką grając ponad 20 lat na perskim instrumencie Tar. Po przyjeździe do Polski, zaangażował się w wolontariat w Lublinie aby po jakimś czasie rozpocząć pracę jako międzykulturowy coach. W 2016 roku, po 3 latach pobytu w Polsce, postanowił poszerzać swoje zdolności muzyczne, ucząc się gry na bongosach i bębnie conga, oraz wraz ze swoją partnerką Catherine odkrył kolejną pasję – bachatę. Na efekty nie trzeba było długo czekać – W 2018 roku, wraz z Catherine, zdobyli 2 miejsce w Pucharze Polski w Tańcach Par oraz 2 miejsce w prestiżowym konkursie Bachatastars Poland 2018, tym samym zostając finalistami miedzynarodowego konkursu Bachatastars International. Obecnie wraz z Catherine są związani z 3 szkołami tańca w Lublinie: Salsame, Casa de la Danza oraz Studiem Tańca Bonito..

IMG_1438