Icon Urodziny dla dzieci/młodzieży Czytaj więcej Icon Icon Promocyjne karnety dla MAM Czytaj więcej Icon Icon Zapisy dzieci Czytaj więcej Icon

O nas

 

 

- Katarzyna Kuwałek-Rudnik, WŁAŚCICIEL
Tło
Zapraszam do miejsca pełnego energii, pasji, kreatywności i tańca. Nasze podróże na Jamajkę pozwoliły nam poczuć dancehall w 100%. Uwielbiamy pracować z dziećmi, młodzieżą 
i dorosłymi. - Katarzyna Kuwałek-Rudnik, WŁAŚCICIEL
Jesteśmy pierwszą w Polsce stricte dancehallową szkołą tańca w samym centrum Lublina. Passa Passa zrodziło się ze spontanicznego pomysłu, który dzięki naszym zajawkowiczom stał się realny. Uwielbiamy się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę taneczną. Dążymy do tego, aby każda osoba przychodząca do nas czuła się swobodnie i komfortowo, a podczas zajęć realizowała swoje potrzeby i cele.
Tło
Obrazek
Skąd pochodzi wiedza, na której podstawie stworzyliśmy Passa Passa? Nasze instruktorki szkoliły się w miejscu, gdzie powstał dancehall, aż 9 000 km stąd- na Jamajce. Miłość do tego kraju wciąż jest u nas widoczna: jesteśmy organizatorami licznych warsztatów tanecznych z Jamajczykami, którzy mogą was zapewnić, że w Passa odnajdziesz swobodę i niepowtarzalną atmosferę bliską ojczyźnie Dancehallu.

Dancehall to taniec niezwykły, ponieważ jest płynny i wciąż się rozwija. Powstają kolejne kroki, które czynią go coraz ciekawszym. To zróżnicowanie sprawia, że dancehallem nie można się znudzić. Chcemy przekazywać jego moc kolejnym tancerzom. Mamy w tym duże doświadczenie, a nasze osiągnięcia wyróżniają nas na terenie lubelskim, ogólnopolskim, ale i światowym, np. ­w Kingston. Dancehall w Lublinie tańczą już przedszkolaki i dzieci, jak również młodzież i dorośli. Ale Passa Passa nie zamyka się tylko na ten styl tańca. Obecnie nasza oferta jest tak zróżnicowana, że z pewnością znajdziemy dla Ciebie zajęcia, które pokochasz!
Icon Icon Icon

Sprawdź sam
co się u nas dzieje na co dzień...

Instagram
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. 
W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.