wydarzenia

Queen Edition – Walentynki


queen edition

Dziewczyny,

w przeddzień walentynek pragniemy zaprosić Was na cudowne wydarzenie. Tego dnia warsztaty taneczne poprowadzą dla Was 3 wspaniałe tancerki z pierwszej w Polsce ekipy dancehallowej – Ukkubit Divass w składzie: Ula Afro Fryc, Malwina Żygowska oraz Aleksandra Szlaga.
Niespodzianek nie ma końca, ponieważ dołączy jeszcze jedna znakomitość – mistrzyni strechingu – Magdalena Komar :)

Dziewczyny zadbają, abyście na parkiecie poczuły się w pełni kobieco i cudownie!

Podaruj sobie trochę komfortu a w dzień walentynek zaskocz swojego partnera sexy układami 😉

szykujcie się na 4 godziny z najlepszymi

Dla kogo jest to wydarzenie?
Wszystkie dziewczyny, które:
– mają ochotę zacząć przygodę z tańcem
– uwielbiają dancehall i twerk
– chcą się poczuć kobieco
– chcą mieć gotowy pokaz dla swojego partnera na Walentynki:)

Logo-DlaZmyslow2

Podczas wydarzenia rozlosujemy lub wybierzemy 3 szczęściary, które dostaną bony o wartości 150zł i 2 x 50 zł do zrealizowania na: www.dlazmyslow.pl

Dodatkowo każda uczestniczka dostanie zniżkę 10% na zakupy pięknej walentynkowej bielizny oczywiście na http://www.dlazmyslow.pl

 

Rozkład zajęć:
11:00 – 12:00 Ola (sensual dancehall queen style)
12:00 – 13:00 Ula Afro Fryc (twerk)
13:30 – 14:30 Malwina (dynamic dancehall queen style)
14:30 – 15:30 Madzia (mush up your body & relax – stretching)

Miejsce:
Passa Passa Dance Studio
ul. Gabriela Narutowicza 21/27
506-309-069

Zapisy:
imię, nazwisko, telefon, odpowiedź na pytanie: „skąd dowiedziałaś się o naszych warsztatach” ślemy na:
passapassadhl@gmail.com

Koszt:
4 godziny tylko 100zł, ale UWAGA liczba miejsc ogarniczona i tylko wpłata na konto lub w recepcji Passa Passa gwarantuje miejsce na sali.

poczytaj o naszych gościach:

Malwa (Ictus DHQ’10, LSM DHQ’11, Slavic DHQ’14, Masak-rah DHQ’15)

Malwina, prekursorka i jedna z czołowych tancerek polskiego dancehallu. Z tańcem związana od najmłodszych lat, na scenie dancehallowej aktywnie działa od 2009 r. Sporo contestów wygrała, sędziowała lub organizowała. Tańczyła u boku topowych artystów sceny reggae/dancehall. Można ją zobaczyć w kilku teledyskach, także artystów hip hop’owych, w tym pierwszym polskim klipie ukazującym twerk. Na swoim koncie ma występy na największych polskich festiwalach i poza granicami kraju Czechach, Hiszpanii, Norwegii, Rosji i Jamajce. Będąc w nieustannej podróży propaguje i umacnia dancehall w Polsce, poprzez pokazy, warsztaty i współtworzenie imprez. W 2014 roku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata International Dancehall Queen na Jamajce. Jest pomysłodawczynią eventu „!Dancehall Nice Again! – All Polish Dancers Link Up” czyli pierwszego oficjalnego spotkania wszystkich polskich tancerzy dancehall oraz współorganizatorką warsztatów z Jamajczykami „All Dem Deh”.

 

Ulaaaaa „Afro” Fryc jest najbardziej utytułowaną tancerką dancehall’ową w Polsce i jedną z najbardziej docenionych w Europie i na świecie. Jest jedną z prowodyrek tego tańca w naszym kraju i z pewnością osobą, która promuję ten gorący i zjawiskowy taniec w bardzo intensywny i profesjonalny sposób. Z roku na roku zdobywa nowe doświadczenie i wkłada bardzo dużo siły i determinacji w rozwój swój oraz swoich podopiecznych. Poprzez pokazy i warsztaty prowadzone na terenie Polski jak i również za granicą, poszerza wiedzę ludzi na temat pięknej sztuki jaką jest dancehall.

kolejny opis wkrótce