wydarzenia

Mama Mama Dance Studio


Mama Mama Dance Studio, czyli startujemy z zajęciami dla mam i dzieci

 

ASSA NA STRONĘ 2

Od lat dostajemy od was recenzje, że czujecie się u nas, jak w domu. To niezwykle miłe i inspirujące, że możemy wspólnie tworzyć miejsce pełne zrozumienia i ciepła. Zainspirowani tą energią chcemy zaproponować wam coś więcej. Oto rozpoczynamy zajęcia dla mam z dziećmi. 

Jest to propozycja dla wszystkich kobiet, które nie mogą lub nie chcą zostawiać swoich pociech pod opieką innych, ale czują potrzebę wyjścia z domu i podjęcia aktywności fizycznej. 

Zapraszamy więc wszystkie mamy z dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 2 lat na zajęcia fitnessowo-taneczne, mające charakter wyciszający lub na zajęcia z jogi, a także mamy dzieci w wieku od 2 do 5 lat, które będą mogły zastawić swoje pociechy pod okiem animatora, a same uczęszczać na zajęcia z fitnessu.

Uwaga! Jeśli Twój maluch ma rodzeństwo w wieku do 5 lat, to wchodzi ono na nasze zajęcia gratis. Jak przyjdziesz na zajęcia z koleżanką, dostaniesz 30% zniżki na pierwszy karnet. Dodatkowo w ramach karnetu zorganizujemy raz w miesiącu spotkanie ze specjalistą, co pomoże w wychowaniu i opiece nad dzieckiem. 

Uwaga! Liczba miejsc w grupie: 10.

Zajęcia prowadzimy w każdą środę w godzinach: 9.00, 15.00 i 17.30.

Nie czekaj! Weź swoją pociechę i przyjdź, a my zajmiemy się resztą. 

Ekipa Passa Passa Dance Studio – dbamy o aktywność mamy! 

 

więcej szczegółów pod passapassadhl@gmail.com lub 506-309-069

 

Cennik zajęć Mama Mama Dance Studio:

Środa 9:00 – 10:00 / Mama ćwiczy z dzieciaczkiem / 70 zł za m-c  lub 20 zł za m-c + MultiSport Plus

Środa 15:00 – 16:00 / Mama ćwiczy (zajęcia fitnessowo-taneczne), dzieciaczek jest pod opieką animatora / 80 zł za m-c lub 30 zł za m-c + MultiSport Plus

Środa 17:30 – 19:00 / Mama jest na jodze a dzieciaczek pod opieką animatora / 130 zł za m-c lub 30 zł za m-c + MultiSport Plus