wydarzenia

TWERK dla początkujących vol.1


IMG_7958

Chcesz zacząć przygodę z modnym twerkiem?
Chcesz szybko nadrobić zaległości, aby dołączyć do grupy zaawansowanej?
Chcesz wzmocnić i wymodelować pośladki?
Chcesz ruszać pośladkami jak Nicky Minaj lub Rihanna?

zapraszam na przyśpieszony kurs twerku w Passa Passa Dance Studio

dla kogo są te zajęcia?
– dziewczyny początkujące
– dziewczyny, które chcą wzmocnić swoje ciało
– dziewczyny, które chcą się nauczyć słynnego „twerkowania”
– dziewczyny , które szukają alternatywy dla innych zajęc tanecznych typu ladies styling, dancehall, high heels :)

gdzie?
Passa Passa Dance Studio
ul. Gabriela Narutowicza 21/27
506-309-069

zapisy?
imię, nazwisko, telefon na: passapassadhl@gmail.com

kiedy?
spotykamy się w każdy piątek od 18:00 – 19:00
ruszamy 5 lutego 2016 roku, jeśli tylko zbierze się grupa. Także bierz koleżankę, nie zamulajcie w domu!

koszt?
60 zł za 4 godziny intensywnych zajęć !

mała zachęta:

 

Zajęcia specjalnie dla Was poprowadzi Kasia „Mad Katie” Kuwałek
Założycielka Passa Passa Dance Studio, prekursorka dancehallu na Lubelszczyźnie, tancerka Ukkubit Divass, uczestniczka programu tanecznego „Got to Dance” z Ukkubit Divass.

Od 2008 roku Certyfikowana Instruktorka Tańca. Stara się zarażać jak największą ilość osób miłością do dancehallu poprzez prowadzenie stałych zajęć w Lublinie jak i warsztatów na terenie Polski. Jej wykształcenie pedagogiczne pozwala na lepszy kontakt z grupą, a co za tym idzie na wytworzenie dobrego klimatu na sali tanecznej. Od dwóch lat właścicielka pierwszej stricte dancehallowej szkoły tańca w Polsce. Od zawsze miłośniczka salsy jednakże to dancehall od 6 lat gości w jej sercu. To on wypełnia jej każdy dzień po brzegi a Kasia robi wszystko, aby taniec ten dotarł do jak największej ilości osób. Zaczyna wcześnie rano w przedszkolu, szkołach podstawowych a następnie biegnie do Passa Passa na dancehall z dorosłymi. Zawsze stara się, aby jej zajęcia były bombą energetyczną a jej uczniowie wychodzili z sali z nowymi sillami, ale co najważniejsze dla niej z sercem pełnym miłości do tańca. W wolnych chwilach razem z przyjaciółkami z ekipy Ukkubit Divass organizuje warsztaty z tancerzami z Jamajki „All Dem Deh”. Stara się, aby jak najwięcej osób miało okazję poznać ich warsztat i uczyć się u źródła. Sama była nie raz na Jamajce gdzie miała niejednokrotnie okazję tańczyć z największymi ikonami dancehall. Nawet nie śniła o tym, że część z nich stanie się jej przyjaciółmi. Za swoje największe sukcesy uważa progres oraz wciąż rosnącą ilość wychowanków, pochwały od jej dancehallowych wzorów, ich szacunek oraz fakt, że jak otwiera oczy codziennie rano to dziękuje Bogu za swoje cudne taneczne życie.

NI7A2112 (1)

 

UWAGA !
kursy nie łączą się z regularnymi karnetami Passa Passa i odwrotnie opłata za kurs zobowiązuje do uczestnictwa jedynie w danym kursie.