wydarzenia

King Edition – mocne uderzenie


king edition

Moje Panie,
podobno emocje to coś co nas napędza do działania, tak więc Passa pragnie Was zaprosić na event pełen siły !
Prezentujemy Wam kolejne spotkanie z serii:
Dancehall Sesji – tym razem „King Edition”.

Panowie,
to będzie event pełen męstwa i siły. Będziecie mogli potańczyć dancehall z najlepszymi! Otworzyć swoje głowy i udoskonalić swój freestyle z Polsskym

3 cudownych tancerzy przyjedzie specjalnie do naszego dancehallowego yardu na warsztaty i jam taneczny

zapisy:
(imię, nazwisko, numer telefonu)
passapassadhl@gmail.com

miejsce warsztatów:
Passa Passa Dance Studio
ul. Gabriela Narutowicza 21/27
(wchodzisz w bramę, skręcasz w prawą, ostatnia klatka)

cena:
10 godzin tańca za:
– pierwsze 10 zgłoszeń – 160 zł
– kolejne 5 zgłoszeń – 180 zł
– nastęne 5 zgłoszeń – 200 zł
– pozostałe zgłoszenia – 220 zł
dla uczestników „Queen Edition” – cena 180 zł

Plan wydarzeń:
x SOBOTA
10:00 – 13:00 Dancehall – QG
13:00 – 14:30 przerwa obiadowa
14:30 – 16:30 Open Mind – Polssky

20:00 – 00:00 Jam Taneczny

xNIEDZIELA
12:00 – 15:00 Dancehall – Mati
15:00 – 16:30 Przerwa Obiadowa
16:30 – 18:30 Freestyle – Polssky

jakieś pytania? śmiało pisz na emaila, fbka, dzwon pod
506-309-069

a oto i oni:

Karol Polssky Polak – tancerz,nauczyciel tańca.Reprezentant ekipy hip hopowej Kontrabanda Crew oraz New Boogie Down School Południe,a przede wszystkim siebie samego. Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat. W swojej działalności artystycznej jako tancerz i nauczyciel kładzie nacisk na oryginalnośc,kreatywnośc oraz wiedzę.Styl Karola to Freestyle Hip Hop Dance dla którego czerpie szerokie inspiracje z innych form tańca takich jak Breaking,Top Rock,Popping/Boogaloo,Locking,Animation,Waving,Krumping,House i wielu innych,co sprawia że jego styl jest energiczny i nieokiełznany.
Karol od lat kształci się u najlepszych tancerzy z całego świata m.in. :tancerzy i choreografów Michaela Jacksona takich jak Loose Joint,Poppin Pete,Mr Wiggles,Henry Link a także Bionic Man,Meech,Martha & Nikki,Fabrice Labrana,Jr Boogaloo,Brian Green.
Czynnie bierze udzial w zawodach oraganizowanych w kraju jak i za granica na których jest częstym finalista m.in.
Rytm Ulicy 2014 3 miejsce Hip Hop Duety
Rytm Ulicy 2014 4 miejsce Hip Hop Solo
Rytm Ulicy 2014 2 miejsce Hip Hop Formacje
Rytm Ulicy 2012 – 2 miejsce Hip Hop 2vs2
Rytm Ulicy 2012 – 3 miejsce Hip Hop 1vs1
Gdańsk Dźwiga Muzę 2013 – top 4 kat.Multistyle
Funky Flavour 2013 – 2 miejsce kat. Me Against The Music
Chełm B Boy Battle 13 Ogólnopolskie Mistrzostwa Street Dance 2013- 1 miejsce kat Hip Hop
Chełm B Boy Battle 13 Ogólnopolskie Mistrzostwa Street Dance 2012 – 2 miejsce kat Hip Hop,1 miejsce kat Popping
The Styles Crash 2009,2011 Gdańsk
Wschodnia Strefa Tańca 2009 w Lublinie – 2 miejsce Hip hop 2vs2
Wschodnia Strefa Tańca 2010 w Lublinie- 2 miejsce Hip hop 2vs2
True School Hip Hop & Poppin’ Jam 2011 Olsztyn – 1 miejsce kat Hip Hop
All 4 One Teresin – 2 miejsce Hip Hop 1vs1
The Real Bboys Battle 6 – kat Locking 3 miejsce, rok 2006
The 3styles Tournament 2007 – 1 miejsce Mortal Kombat Street Dance Battle
Keep prepared for the Battle – HIP HOP 1miejsce, rok 2009
A także 2 miejsce w programie Mam Talent.
Polssky na scenie Street Dance wystepuje także w roli jurora na wielu zawodach w Polsce.Prowadzi zajęcia, warsztaty taneczne w całym kraju ,oraz promuje najważniejsze wartości kultury Hip Hop.W swoim spektrum działalności , posiada także doświadczenie we współpracy jako instruktor tańca z osobami niepełnosprawnymi,z ośrodkami wychowawczymi i zakładami karnymi.

Konrad QG Dąbrowski – „człowiek taniec”, który od blisko 5 lat jest jednym z niewielu męskich reprezentantów tańca dancehall w Polsce. QG cały czas rozwija swoje umiejętności szkoląc sie u takich tancerzy jak: Orvill Xpresion, Andre Cosmic, Blazer Frass, Sri Lanka, Godzilla Trice. Jego ostatnie sukcesy to zajęcie 3go miejsca w konteście Dancehall King Polska 2015 na imprezie Dancehall Nice Again w Toruniu (wrzesień) oraz zajęcie drugiego miejsca w kategorii dancehall solo na zawodach Spal Trampy 2015 w Gliwicach (grudzień). QG także ten rok rozpoczął z sukcesami, zajmując w styczniu tego roku 1 miejsce na imprezie WinterBounce w Toruniu. Reprezentant jedynej w Polsce męskiej grupy dancehall’owej – Monsta Unit, z którą zajął pierwsze miejsce na najważniejszych zawodach w Polsce – Dancehall Challenge 2015 w kategorii duety. QG jest chodzącą mieszanką talentu, doświadczenia i dużej dawki dystansu do siebie co składa się na prawdziwy dancehall’owy dynamit.

Mateusz Nowak – właściciel Studia Tańca 7i
Jeden z najlepszych tancerzy dancehall’owych w Polsce. Jest aktualnym mistrzem Polski w dancehall’u, od kiedy w 2010 zdobył i w 2015 obronił tytuł „King of the dancehall”. Jest członkiem jedynej męskiej formacji dancehall’owej w Polsce – Monsta Unit. Jako tancerz i członek formacji tanecznych brał udział w wielu ogólnopolskich turniejach tańca, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Miał również okazję organizować oraz sędziować konkursy tańca. Naukę tańca pobierał u wielu tancerzy i choreografów z Polski i z zagranicy. Szczególnie ceni sobie praktykę zdobytą u polskich tancerek dancehall’u – Darii Nędzy i Malwiny Żygowskiej oraz zagranicznych tancerzy – Global Bob, Sri Lanka, Boysie, Ovamarz, Tight Eyez, Aus Ninja, Lando Wilkins, Mariel Madrid, Ejoe, Henry Link, Brian Friedman, Kenzo Alvares, Willdabeast, Les Twins. Jest instruktorem oraz uczestnikiem wielu obozów, warsztatów i eventów tanecznych w Polsce i Europie – SDK, To Di Dancehall, MTV Gdańsk Dźwiga Muzę, Wine Up, Queen Style Zone, Fair Play Dance Camp, Dancehall Challenge, Dancehall Nice Again, Slavic Dancehall Queen, WORK IT Dance Camp, Winter Bounce.

Mateusz pracuje z dziećmi i młodzieżą w szkołach tańca na terenie województwa śląskiego, prowadząc zajęcia z dancehall’u, hip hop’u, new age’u. Swoje doświadczenie i umiejętności wykorzystuje jako trener formacji tanecznych Glam Crew i So Special. Mateusz zwraca szczególną uwagę na technikę, kulturę, historię oraz specyfikę danego stylu tańca. Jego zajęcia to połączenie teorii i praktyki, intensywnej pracy i dobrej zabawy.