Icon Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Convallis pellentesque ac mauris diam curabitur pretium pulvinar. In aliquet nulla in potenti sed vel a et consequat. Dictum vulputate tellus nulla pellentesque nullam vel, turpis. Sed nulla maecenas tellus in egest... Read more Icon

About us

Jesteśmy pierwszą w Polsce stricte dancehallową szkołą tańca w samym centrum Lublina. Passa Passa zrodziła się ze spontanicznego pomysłu wspieranego przez zajawkowiczów. Uwielbiamy się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę taneczną. Dążymy do tego, aby każda osoba przychodząca do nas czuła się swobodnie, komfortowo a podczas zajęć była usatysfakcjonowana ze swoich postępów.

Aby przekazywać Wam rzetelną wiedzę nasze instruktorki szkoliły się aż 9 000 km stąd, czyli na Jamajce. Jesteśmy organizatorami licznych warsztatów tanecznych z Jamajczykami w Polsce, a każdy Jamajczyk będący w Passa podkreśla, że panuje tu przyjemna
i swobodna atmosfera.

Marzymy o tym, aby jak najwięcej osób poznało prawdziwy dancehall. Ten taniec wciąż się rozwija, powstają kolejne kroki i z dnia na dzień staje się coraz ciekawszy a jego odmienność nie pozwoli się nudzić żadnemu tancerzowi. Dla osób, które lubią czytać o wysokich osiągnięciach to posiadamy i takie: na terenie lubelskim, ogólnopolskim, ale i światowym ­prosto z Kingston. Dancehall w Lublinie tańczą już przedszkolaki, dzieci, młodzież i dorośli. Czas na Ciebie!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. 
W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.